Filmy


Blog


Piosenki

Zdrowe odżywianie
z Zuzką WiruskąPodobał Ci się film o zdrowym odżywianiu?
Baw się dalej razem z nami.

Zobacz, jakie zabawy dla
Ciebie przygotowaliśmy:


Gry i zabawy do filmu

Poznaj Niestraszki!

Zuzka Wiruska

Budzi podziw wszystkich dzieci, bo nigdy nie choruje. Jak to możliwe? Zuzka zawsze patrzy jaka jest pogoda i ubiera się tak, żeby nie było jej ani za zimno, ani za ciepło. Uwielbia jeść owoce i warzywa oraz codziennie uprawia sport - biega, skacze, pływa, fika i hasa jak zwariowana.

Julek Pechulek

To urodzony podróżnik i poszukiwacz przygód. Uwielbia wyjazdy, te bliskie i te bardzo dalekie. I zna się na tym jak nikt inny! Potrafi podpowiedzieć, co należy spakować do plecaka wybierając się na wędrówki oraz który krem z filtrem słonecznym pasuje do pogody. Doradzi, jakie buty założyć w góry, a jakie nad morze oraz jak bezpiecznie zachowywać się nad jeziorem, rzeką czy morzem.

Stach Trach

Uwielbia wszystkie pojazdy na kółkach - od małych rowerków, przez hulajnogi, po duże ciężarówki. Gdy nimi jeździ, nie zapomina bo bezpieczeństwie! Stach Trach pilnuje, żeby dzieci zachowywały się bezpiecznie na drodze, przechodziły na zielonym świetle, zakładały kaski i ochraniacze oraz nie zapominały o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Dzięki jego radom nigdy nic im się nie stanie.

Tadek Niekradek

To prawdziwy domator. W swoim pokoju wymyśla najbardziej szalone pomysły na nowe harce. Tadek bardzo dba o swoje miejsce zabaw, dlatego nigdy nie wpuszcza do domu nieznajomych. Zawsze sprawdza, kto chce wejść do środka i nigdy nie zostawia otwartych drzwi.

Lola Pola

Jest bardzo wesoła i kocha przyrodę. Stara się o nią dbać i uczy dzieci segregacji śmieci oraz tego jak pielęgnować środowisko naturalne oraz szanować zwierzęta. Lola nie lubi niczego marnować i zawsze po umyciu rączek zakręca wodę. Zawsze gasi światło, kiedy go nie potrzebuje.